Yazılım Hizmetleri

Bizler farkında olmasak da yazılımlar hayatımızın her bir köşesinde bizlere yardımcı oluyor. Günlük hayatımızı devam ettirmemize yardımcı olan teknolojik cihazların tamamında belirli yazılımlar kullanılmakta.

İşletmenizi geliştirmek ve önemli bir marka haline getirmek için de yazılım teknolojisine ihtiyaç duyacaksınız. Web sitesi yazılımları, bilgisayar yazılımları ya da mobil cihaz yazılımları ile birlikte markanız çok daha fazla kişiye ulaşacak ve büyümeye devam edecektir. Yazılım hizmetleri için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olur.

Web Yazılım Hizmetleri

Markanıza ait bir web sitesi oluşturulduğunda yazılıma ihtiyaç duyacağınız ilk alan da ortaya çıkmış olacaktır. Bildiğiniz üzere sitelerin yalnızca kullanıcılar tarafından görülen bir kısmı bulunurken yalnızca yazılımcıların gördüğü bir kısmı da yer alır. Tamamen kodlardan oluşan bu kısım sitenin en küçük ayrıntısını dahi belirleyecek ve kusursuz bir kullanım sunacaktır.

Sizlere sunduğumuz web yazılım hizmetleri ile birlikte siteniz sürekli kendisini güncellemeye devam edecek, aralıksız olarak müşteriler tarafından ulaşılır bir hale gelecektir. Sitenizde sunmak istediğiniz imkânlar nelerse bu imkânlara göre yeni yazılımlar üretilip siteye eklenebilir.

Masaüstü Yazılım Hizmetleri

Markanıza ait bir uygulama olmasını ve bu uygulamanın bilgisayarlar üzerinden kullanılmasını istiyorsanız masaüstü yazılım hizmetleri almanız gerekecektir. Müşterileriniz istediklerinde web siteniz üzerinden sizlere ulaşabilirler. Ancak bunun yerine oluşturulan uygulamaları kullanmak her zaman daha kolay olacaktır. Uygulamada sunulan ekstra fırsatlar da kullanıcıların bu seçeneği değerlendirmesini sağlar.

Firmamız masaüstü yazılımlarının oluşturulması, güncellenmesi ve geliştirilmesi aşamasında kusursuz bir hizmet sunacaktır. Uygulamalara alacağınız reklamlar sayesinde ekstra gelir elde etme şansınız da bulunuyor.

Mobil Yazılım Hizmetleri

Hepimiz birer akıllı telefon kullanıcısı haline geldik. İhtiyaçlarımızın çok büyük bir kısmını akıllı telefonlarda yer alan uygulamalar sayesinde karşılayabiliyoruz. Uygulamalara girip direkt olarak ihtiyaçlarımızı karşılamak son derece kolay olduğundan yazılım hizmetleri alınırken mobil uygulamaların kesinlikle atlanmaması gerekli.

Bizler tarafından üretilecek olan mobil uygulamalar sayesinde kullanıcıların sizlere bilgisayar başında olmasalar dahi ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamalardan göndereceğiniz bildirimler ile birlikte müşterilerinize kendinizi hatırlatmanız ve bu şekilde satış rakamlarını maksimum seviyeye çıkarmanız da mümkün oluyor.