Tedarik Hizmetleri

Web sitesi üzerinden satışa sunulan ürünlerin alıcılara ulaşmadan önce tedarik edilmesi gerekmektedir. Üretici firmalar bizlerle iletişime geçerek bir e-ticaret sitesine sahip olmak istediklerini dile getirirlerse tedarik için ekstra bir hizmete ihtiyaç duymazlar. Ancak farklı markaların ürünlerini satan sitelerde tedarik işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir.

Web sitesinde gerekli görülen tedarik hizmetleri tarafımızca düzene sokulup yönetilebilmektedir. Gerekli tüm düzenlemeler firmamızın yetkilileri tarafından yapılır ve siteden satışa sunulan ürünlerde hiçbir tedarik sorununun olmaması sağlanır. Tedarik işlemlerinin gecikmesi ve aksaması siteye olan güveni günden güne azaltacağından sitenin sonunu getiren durumlar arasında yer alacaktır.

Tedarik Zincirinin Her Halkası Kontrol Altında

Sahip olacağınız web sitesi üzerinden satışa sunulacak ürünler ne kadar çeşitli olursa siteniz o kadar başarılı olur. Ancak ürün çeşitliliğin artması tedarik zincirinin çok daha zor kontrol edilebilir hale gelmesine sebep olacaktır.

Satışa sunulan ürünlerin üreticilerden alınması yeterli olmaz. Üreticiden sizlere ulaşması, satış anına kadar depolanması ve sonrasında satış işlemi gerçekleştiğinde kargoya verilmesi gerekir. Bazı durumlarda depolama işlemleri tamamen ortadan kalkarken üretici firmaların direkt olarak belirlenen adreslere kargo işlemini gerçekleştirmesi sağlanmaktadır.

Firmamız tedarik hizmetleri çerçevesinde tüm aşamaların kontrolünü sağlarken her aşamada başarılı olmanızda etkili olur. Tedarik zincirinde en ufak bir aksama olmadan ürünleriniz alıcılara ulaştırılır ve sitenizin müşteri sayısı her geçen gün artış göstermeye devam eder.

Tedarik Sözleşmelerinde Kusursuz Hizmet

Satışa sunulan ürünlerin tedarik aşamasında yapılan anlaşmalar sözlü olarak dile getirilmez. Her zaman firmalar arasından özel sözleşmelerin hazırlanması ve anlaşmaların yapılması gerekmektedir. Tedarik yönetiminde uzun yıllardır hizmet veren firmamız sözleşmelerin hazırlanması ve sunulması aşamasında da kusursuz bir hizmet sunar.

Sözleşmelerde web sitesini koruyan ve hiçbir yönden mağdur olmamasını sağlayan ekip arkadaşlarımız tedarik zincirinin kusursuz bir şekilde kurulmasını sağlayacaktır. Yapılan anlaşmalar kısa sürede hayata geçirilirken ürün satışına başlanır. Sonrasında tedarik hizmetleri genişletilmek istenirse yeni sözleşmeler ve anlaşmalar ile bu mümkün olacaktır. Web siteniz ile büyüyen kusursuz bir tedarik zinciri istiyorsanız vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçin.