E-Ticaret Hizmetleri

İmal ettiğiniz ya da üreticilerden temin ettiğiniz ürünleri işletmeniz üzerinden satışa sunuyorsanız işletmenizin olduğu bölgede yer alan kişilere hitap eder ve bölgesel bir işletme olursunuz. Her yönüyle kusursuz bir e-ticaret sitesine sahip olduğunuzda ise bir anda Türkiye’nin her noktasına siparişlerini ulaştırabilen özel bir ulusal marka haline gelirsiniz.

Ürünlerinizi başarıyla satabileceğiniz, güvenli, kullanımı kolay ve sürekli olarak güncellenen bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız firmamız tarafından sunulan e-ticaret hizmetleri tam size göre. Markanız için özel olarak tasarlanıp hizmete sunulan web siteniz üzerinden tüm ürünlerinizin satışını yapabilecek ve satışlarınızı bir anda katlamayı başaracaksınız.

Farklı E-Ticaret Paketleri Arasından Seçimlerinizi Yapın

Markanız için üretilecek olan web sitesi farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Henüz markanızı internet dünyasına ilk defa sunduğunuz için olabilecek en yüksek şartlarda bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız olmaz. İlk etapta talepleri karşılayabilecek olan profesyonel bir web sitesi yeterli olabilir. Sonrasında trafiğin ve ürün satışlarının artması ile birlikte çok daha gelişmiş bir siteye geçiş yapabileceksiniz.

Firmamız tarafından sunulan e-ticaret hizmetleri farklı paketleri kapsamaktadır. Paketlerin sahip olduğu özellikler sizlere net bir şekilde belirtilir. Tüm özelliklerin açıklanmasının ardından sitenizin ihtiyaçlarına uygun paketleri seçebilirsiniz. Dilerseniz en yüksek paketi tercih ederek sitenizi en üst çıtadan yayına sokabilir, dilerseniz de size en uygun paketi seçerek düşük maliyetlerle bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Kargo ve Sanal POS Hizmetleri

E-ticaret sitelerinde en önemli iki etmen kargo ve sanal POS cihazlarıdır. Siteniz üzerinden satış yaparken ödemeleri güvenli bir biçimde alabilmeniz adına sanal POS uygulamalarına sahip olmanız gerekir. Bankalar ile yapılacak anlaşmalar sayesinde sitenizin ziyaretçileri kredi kartları ile güvenli bir biçimde alışverişlerini yaparlar. Bunun yanında havale seçeneği de kullanıcılara sunulacaktır.

Tarafımızca düzenlenen sanal POS düzeni ile ödemeler alındıktan sonra ürünlerin teslimatı için kargo firmaları ile çalışılması gerekli olacaktır. Firmamız tarafından sunulan e-ticaret hizmetleri içerisinde kargo da dahildir. Sizin yerinize kargo firmaları ile çok daha avantajlı anlaşmalar imzalanırken sizlere yalnızca ürünleri kargoya teslim etmek kalır.