Ek Özellikler

Yeni bir web sitesine sahip olmak ve web siteniz üzerinden satış işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız çoktan firmamız ile iletişime geçmiş olmanız gerekmektedir. Sahip olacağınız e-ticaret sitesinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapı sunan firmamız sayesinde hiçbir işlem için ekstra çaba sarf etmenize gerek olmaz. Sunduğumuz paketlerde yer alan ek özellikler ile birlikte son derece kullanışlı bir e-ticaret sitesi emrinizde olacaktır.

Sahip olacağınız e-ticaret sitesinde en önemli aşamalar ürünlerin güncellenmesi, sanal alışveriş için POS anlaşmalarının yapılması ve sonrasında ürünlerin kargo ile alıcılara ulaştırılmasıdır. Eğer onlarca yılınızı e-ticarete ayırmamışsanız bütün bu konularda adımlar atmanız son derece zor olacaktır. Bankaların sanal POS uygulamalarını sitenize entegre etmek ve kargo firmaları ile anlaşmalar düzenlemek son derece zor olacaktır.

Sizler için hazırladığımız paketler bütün bu sorunları tek başına çözmeyi başaracaktır. Hiçbir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmadan rahatlıkla sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri İle Çok Daha Fazla Müşteri

Web siteleri üzerinden alışverişleri gerçekleştirecek olan kişiler her zaman ödeme seçeneklerinin bol olmasını istemektedir. Havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri genellikle sitelerde sunulan yaygın ödeme seçenekleri olarak göze çarpar. Son dönemde sanal kart ya da sanal paralar ile ödeme seçenekleri de devreye girmeye başlamıştır.

Sitenizde farklı ödeme seçeneklerinin olması ziyaretçilere güven veren ve sitenizin kalitesini gösteren bir etmendir. Bunun bilincinde olan firmamız sunduğu ek özellikler içerisinde ödeme seçeneklerine özel bir yer ayırır. Siteniz tüm ödeme seçenekleri ile hizmet verebilecek ve müşterilerini hiçbir şart altında mağdur etmeyecektir.

Farklı Kargo Seçenekleri İle Kısa Sürede Teslimat

Kargo firması dendiğinde akla gelen birkaç farklı marka bulunur. Bu markalar ülkemizin her bir köşesinde şubesi bulunan özel markalardır. Firmamızdan sunulan ek özellikler içerisinde kargo anlaşmaları da yer alır. Siteniz için gerçekleşen anlaşmalar ile birlikte müşterilerinize farklı kargo şirketleri arasından seçim yapma şansı sunulacaktır.

Kargo firmalarının tüm şubeleri aynı kalitede çalışmadığından kendilerine yakın olan şubeler arasından en iyi verimi aldıkları kargo şirketini seçmek isteyen kişiler sitenizde bu imkân tanındığından sizleri tercih edecektir.