Ses & Müzik

İnsanların etkilenmesi, dikkatlerinin bir yerde toplanması ve bu anda markanızın tüm iyi özelliklerinin ön plana çıkarılması için her zaman görsel öğeler kullanılır. Ancak insanların ne kadar fazla duyu organına hitap edilebilirse sunulan öğeler o kadar akılda kalıcı olacak ve markanızı üst sıralara taşımayı başaracaktır. Firmamız tarafından sunulan ses tasarım hizmetleri bu aşamada devreye girer.

Markanızın reklamlarında kullanılacak olan seslerin ya da müziklerin tasarımları ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Her aşaması özenle planlanan görsel tasarımların seslendirilmesinde tasarım ekibimiz tarafından oluşturulan özel sesler ve efektler tercih edilmelidir. Gerekli görüldüğünde bütün bu öğeler özel müzikler ile desteklenir ve markanız için muhteşem öğeler ortaya çıkar.

Markanıza Ait Müzik Tasarımları

Herhangi bir logoyu ya da rengi gördüğünüzde direkt olarak belirli bir marka aklınıza gelebilir. Bazı markalar o kadar çok insanların beyninde yer eder ki markaya ait çok küçük bir tüyoyu paylaşmaları dahi ürünlerin bu markaya ait olduğunu hatırlatacaktır. Bunun gerçekleşebilmesinde reklamlar son derece önemlidir. Markanın özel bir reklam şarkısı ya da sloganı varsa bunun insanlara her fırsatta aktarılması gerekir.

Tasarım ekibimiz tarafından yapılan çalışmalar sonrasında markanız için özgün bir müzik oluşturulur. Yapılan müzik ve ses tasarımı sonrasında ortaya çıkan öğeler birçok farklı alanda kullanılabilecektir. Radyo kanallarına verilen reklamlarda markaya ait sloganın ve müziğin önemi daha çok ortaya çıkar. Ancak televizyon ya da internet dünyasına sunulan reklamlarda da müziğin etkisi son derece büyük olacaktır.

Özel Günler İçin Ses ve Müzik Tasarımı

Yıl içerisinde çok sayıda özel gün bulunur. Bazıları devletimiz tarafından belirlenen özel günler olurken bazıları markanızın ortaya çıkış tarihi ile alakalı olarak özel bir gün olarak belirlenmiştir. Özel günleri kutlamak, özel günlerde insanları markanıza yönlendirmek istiyorsanız bunun için ekstra ses ve müzik tasarımlarına ihtiyaç duyarsınız.

Dini ve milli bayramlarda markanız tarafından yapılacak olan reklamlar ya da sosyal medya paylaşımları özel ses tasarım işlemleri ile sunulur. Reklamlar ya da paylaşımların arka planında çalacak olan müziklerin de temaya uygun bir şekilde tasarlanması gerekir. Bütün bu işlemler firmamız tarafından gerçekleştirilecektir.